mp3juice

Öykü Gürman - Nefesum Yetmez şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Öykü Gürman - Nefesum Yetmez (Orjinal Sound Track) sizlerle yakından takip et Öykü Gürman - Nefesum Yetmez (Orjinal Sound Track) ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Öykü Gürman - Nefesum Yetmez

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-29 10:40:00
  • Ziyaret: 20197
  • Tür: MüzikÖykü Gürman - Nefesum Yetmez  en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Öykü Gürman - Nefesum Yetmez  şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Öykü gürmanı bu dizide tanıdık müthiş oyuncu Çok beğenerek tekrar tekrar izliyuz  bence başrolde oynayabilir nefes  tahir mustafa da bi harika çok güzel bir dizi

Sözleri:
Dağların dumanı hiç geçit vermez,
Dalgalar alır geriye vermez, 
Nefesin haramdur, yangunum dinmez 
Anlat Karadeniz nefesim yetmez 
Sen anlat Karadeniz
Sen Anlat Karadeniz…En sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.