mp3juice

Müslüm gürses aklı yok şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Müslüm gürses aklı yok sizlerle yakından takip et Müslüm gürses aklı yok ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Müslüm gürses aklı yok

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-25 15:16:00
  • Ziyaret: 3391
  • Tür: MüzikMüslüm gürses aklı yok en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Müslüm gürses aklı yok şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Sanatçı: Müslüm Gürses
Albüm: Gitme
Çıkış tarihi: 1987

Yıl 1987 veya 1988   Müslüm Gürses'i  GİTME şarkısını bir dinledim tek kelimeyle harıka idi o albumde Kı akLı yok parçasinin sözlerini sizlerle payLaşıyroum 

Gönlüm bir sevdanın peşine düşmüş
Aklı yok fikri yok deli misali
Benliğimse hayat seline düşmüş
Hep böyle yıllardır ömrümün hali

Saçlarım çileden ağarıvermiş
Mutluluk güneşi kararıvermiş
Baktımda ömrümün hazanı gelmiş
Bir varmış bir yokmuş oldum sonumda

Bir yanda sevdalar bir yanda hayat
Uyuyabilirsen uykuna yat
Bilmemki kimde suç kimde kabahat
O yana bu yana gitmekten bıktım

Saçlarım çileden ağarıvermiş
Mutluluk güneşi kararıvermiş
Baktımda ömrümün hazanı gelmiş
Bir varmış bir yokmuş oldum sonumdaEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.