mp3juice

Güler Duman - Güle Yel Değdi şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Güler Duman - Güle Yel Değdi sizlerle yakından takip et Güler Duman - Güle Yel Değdi ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Güler Duman - Güle Yel Değdi

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-21 18:36:00
  • Ziyaret: 3064
  • Tür: Müzikİnsanlar aşk acısı çekince mi böyle hüzünlü şarkılar sığınırlar yoksa herhangi bir acı da yetiyor muydu şarkıları dinleyerek acıları hissizleştirmek... Hangimiz umduğunu alabildi bu hayattan?Güler Duman - Güle Yel Değdi en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Güler Duman - Güle Yel Değdi şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Sanatçı: Güler Duman
Albüm: Güler Duman 94
Çıkış tarihi: 1994

Güle Yel Değdi
Güneş Olursa
Cana Ten Değdi
Ateş Olursa

Oy Beni Beni Beni

Kanlar Otağı
Oy Beni Beni Beni
Dertler Ortagı Toprak

Bir Bak Şu Göğe
Umut Doludur
Bulandı Kanar
Zulüm Yoludur

 En sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.