mp3juice

Müslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Müslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne sizlerle yakından takip et Müslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Müslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-08 16:01:00
  • Ziyaret: 3956
  • Tür: MüzikMüslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Müslüm Baba. Ve bu güzel yıllanmış Bestesi. Gittiğin yol senin Cennetin olsun. Nur içinde yat..Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Müslüm Gürses Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Müslüm Gürses - Aldanma Çocuksu Mahsun Yuzüne sözleri

Aldanma çocuksu mahsun yüzüne 
Mutlaka terkedip gidecek birgün 
Kanma sever gibi göründüğüne 
Seni sevmiyorum diyecek birgün 

Sevmek çok güzelşey aldanmak acı 
Ruhunu saracak bır derin sancı 
O durmayan yolcu sen garip hancı 
Hesabı vermeden gidecek bir gün 

Uğruna yılları harcayacaksın 
Aşkını ömrünle bir tutacaksın 
Ne yazık sonunda ağlayacaksın 
Gururunu yere atacak bir günEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.