mp3juice

Öykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz) şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Öykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz) sizlerle yakından takip et Öykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz) ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Öykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz)

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-02-17 08:30:00
  • Ziyaret: 9977
  • Tür: MüzikÖykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz) en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Öykü Gürman - Kül Oldum (Sen Anlat Karadeniz) şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

ATV ekranının reyting rekortmeni dizisi Sen Anlat Karadeniz sürükleyici senaryosunun dışında müzikleriyle de seyircilerin büyük beğenisini kazandı. 1. bölümde Öykü Gürman'ın seslendirdiği Kül Oldum Yarim adlı şarkı kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. İşte o şarkının sözleri

Öykü Gürman Kül Oldum Sözleri

Ümidim Tükendi Bitiyor
Ardına Bakmadan Gidiyor
Söylemeye Dilim Varmıyor
Söylediler Yandım Kül Oldum

Bir Görünüp Bir Kaybolup
Beni Düşürdün Derde
Bakışların Gözlerime
Bilmem Yüreğin Nerde

Anladığım, Duyduğuma Göre
Sevdiğin Varmış
Haritalardan Bildiğim
O Şehirde Bir YerdeEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.