mp3juice

Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar COVER#4 şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar COVER#4 sizlerle yakından takip et Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar COVER#4 ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-02-16 00:27:00
  • Ziyaret: 1631
  • Tür: MüzikAnkara çıkışlı başarılı alternatif müzik sahnesi grubu Son Feci Bisiklet, tuhaf ismine ve yaptıkları alışılmamış parçalara rağmen müzik piyasasında kendine sağlam bir yer edinmeyi başardı. Son çıkardığı Teslim Tesellüm klibi ile artık ne seviyeye ulaştıklarını ve imkan olduğunda nasıl işler yapabileceklerini gösteren grup bir süre sonra istediklerine ulaştı. Bu ara Türkiye ‘de yeni müzisyenlerle anlaşmalar imzalayan Sony Music bünyesi içerisinde Kötü Şeyler albümünü yapan SFB, soundunda bazı değişikliklere gitmiş gibi görünüyor. Es geçmeden, Galiba Sevmiyorlar parçasına dair bildiğimiz teknik bilgileri paylaşacak olursak: söz ve müziği grubun vokalisti Arda Kemirgent ‘e ait, diğer düzenleme işlemleri grubun kendisi tarafından yapılmış durumda.

Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar COVER#4 en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Son Feci Bisiklet - Galiba Sevmiyorlar COVER#4 şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Şarkı Sözleri

Sonunda hep canın yanar
Beklediğin yer beklemediğin kadar
Bitince sürpriz var diyenler
Filmi hiç izlemeyenler
Bir yer var biliyorlar
Ama bize söylemiyorlar
Galiba sevmiyorlar
Gezegen gezegen dolaş
Yine bize giren
Senle aynı şehirden
Sokaklar hep yangın yeri
Öyle tercih eder kibrit tacirleri
Üç ileri ve beş geri
Hiç özlemedim sizleri
Bir yer var biliyorlar
Ama bize söylemiyorlar
Galiba sevmiyorlar
Gezegen gezegen dolaş
Yine bize giren
Senle aynı şehirden
Sonunda hep canın yanar
İsyan et isyan edebildiğin kadarEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.