mp3juice

Rap müziğe 8 yaşında, 1999 yılında 2pac’ı öğrenerek ilgi duymaya başladım. Takip eden birkaç kısa yılda en çok dinlediklerim 2Pac, N.W.A, Nas, DMX, 50 Cent, G Unit, The Game, Fabolous ve Young Jeezy oldu. Çoğu sert ve dobra adamlardı, bu yönleri çok dikkatimi çekmişdi. Fizik olarak da 50 Cent’i idolüm olarak görüyordum.
  • Başlık:

    Ben Fero Kimdir ?

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2019-03-18 22:16:00
  • Ziyaret: 672
  • Tür: MüzikMahallemiz Esmer’i yaparken tam olarak ne düşünerek yaptın, insanların bu kadar seveceğini tahmin etmiş miydin? Ve gelecekteki parçalarında bir tarz değişimi yaşayacak mısın yoksa bu tarzda devam etmeyi mi planlıyorsun? 

Çocukluktan bu yana dinleyici olarak farklı bir anlayışım ve tarzım oldu. Mahallemiz Esmer de bunu yansıtmak istedim. Benim için ilk büyük adım olacağı için, kendimi ve yaşadığım yeri tanıtmayı, betimlemeyi amaçladım. Er geç belli bir dikkkat çekeçeğini umuyordum ancak bu kadar kısa sürede olacağını tahmin etmiyordum. Genel tarzım bu çizgide olur ama bazı şarkılarda farklı tarz yapmayı düşünuyorum. Sık olmasa da Old School şarkılar yapmayı isterim.

Rap Müzik dışında herhangi bir meslek ile uğraşıyor musun? 

Evet uğraşıyorum. Özel sektörde satış departmanında çalışıyorum, şimdilik 

Ne kadar süredir rap müzik yapıyorsun, Mahallemiz Esmer dışında parçaların var mı?

2000’li yılların başında denemelerim oldu ama Mahallemiz Esmer ilk profesyonel çalışmam. Üzerine çalıştığım seni şarkılar var.

Mahallemiz Esmer bir çok insan tarafından dinleniyor bir anda patlamasını ve piyasaya bu kadar iyi giriş yapmanı neye bağlıyorsun?

Akılda kalıcı ve orijinal bir klip yapmaya çalıştım. Biraz farklı da bir şarkı yapmak istedim.  İnsanlar beğense de beğenmese de bir şekilde akıllarında kalıyor. Bu sonucu ortaya çıkan işe ve yaver giden şansıma bağlıyorum. Şaşkınım çünkü normalde çok şanssız birisiyimdir.

Son olarak bize biraz yeni projelerinden bahsedebilir misin? Bir albüm planın var mı dinleyici senin yeni parçaların ile ne zaman buluşacak?

Henüz yolun başında olduğum için, güzel başlangıcı bozmamak adına daha iyi odaklanmak için tek tek gitmeyi planlıyorum. Farklı bir yönteme ne zaman başvuracağımı zamanla kendimde göreceğim. 2ci şarkım ‘Kimlerdensin’ Agustos içinde yayınlamayı düşünüyorum.Türkçe Rap

Abi ben fero şarkı sözlerini bekliyoruz

En sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.LİDER müzik sitesi...