mp3juice

resul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.resul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz sizlerle yakından takip et resul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    resul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-17 17:32:00
  • Ziyaret: 4790
  • Tür: Müzikresul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.resul dindar - KARADENİZ PUSLİDİR Dalgalan Karadeniz şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Karadeniz puslidur Şarkı sözleri DALGALAN KARADENİZ (RESUL DİNDAR)

Karadeniz puslidur
Bulutlara yaslidur
Denizun çocuklari
Hem asi hem mavidur

Karadeniz karasun
Boyna dalgalanasun
Ayri koyma kimseyi
Seven seveni alsun

Karadeniz aşkına
Gülüm döndüm şaşkına
Koy ben boğulsayidum
Bi damla gözyaşuna

Dalgalan karadeniz
Dertli dertli dalgalan
Ayrildun sevduğunden
Otur da derdune yan

Söz - Müzik: Ebral Aydın En sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.