mp3juice

Tuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Tuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm (Official Video) sizlerle yakından takip et Tuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm (Official Video) ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Tuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-03-05 20:27:00
  • Ziyaret: 11851
  • Tür: MüzikTuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm (Official Video) en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Tuğçe Kandemir - Bu Benim Öyküm (Official Video) şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Tuğçe Kandemir Bu Benim Öyküm Şarkı Sözleri

Sabah uyandım yanımda yoksun.
Solumda bir acı Senden yoksun.
Soluksuz kaldım köşelerde.
Yalnızım sanki yorgun.
İnan değildi sonsuz.
Bitti gitti seyrettik aşkı
Sanmışım yolu yordamı bu
Böyle yazılmadı ya da ben öyle kandım
Şimdi tek başımayken kimin öyküsü bu?
Bu benim öyküm birazcık yaralı
Kalbimin pek çok yeri yamalı
Kan akar kanadımdan
Düşer yere yere kalanımEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.