mp3juice

Aysel Yakupoğlu - Dua sözleri duam belli duyan belli bundan gayrısı takdiri ilahi en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Aysel Yakupoğlu - Dua ( Rosa) sizlerle yakından takip et Aysel Yakupoğlu - Dua ( Rosa) ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Aysel Yakupoğlu - Dua

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-02-25 14:00:00
  • Ziyaret: 2156
  • Tür: MüzikGüney, “Festivalin birinci günü Ömer Faruk Bostan Konseri olacak, saat 20.00’de başlayacak. Aysel Yakupoğlu ve Uğur Işılak sahne alacak. İkinci gününde de saat 10.00’da Karakucak Güreşleri başlayacak ve saat 16.00’ya kadar devam edecek. Burada dereceye giren güreşçilerimizi mükafatlandıracağız. Arkasından da saat 20.00’de İlçe Stadımızda sanatçılarla birlikte olacağız

Aysel Yakupoğlu - Dua ( Rosa) en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Aysel Yakupoğlu - Dua ( Rosa) şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Aysel YAKUPOĞLU - Dua
Söz Müzik : Bahtiyar Özdemir
Piyano: Emrah Aluç
Kaval: Fatih Koçer
Aranje,Yönetmen: Savaş Yakupoğlu

bir güvercin kanadında
daha yolun yarısında
ne destansı hikayeler 
var onun bir bakışında

yangın aşkın ta kendisi
bir yol bulsam
görsem seni

benim haktan tek muradım
seven alsın sevdiğini

duam belli duyan belli
bundan gayrısı takdiri ilahi 
seni sevdim ben billahi

seven yiğit dertsiz mi olur?
deli gönül sensiz mi olur?
merhamet et yaradanım
bu genç yaşta ölüm mü olur?En sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.