mp3juice

Öykü Gürman Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz şarkı sözleri en sevdiğiniz içeriklerin tümüne mp3in.net adresinden ulaşabilirsiniz.Öykü Gürman Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz sizlerle yakından takip et Öykü Gürman Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz ilk sen haberdar ol sosyal medyada paylaş.
  • Başlık:

    Öykü Gürman -Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz

  • Yükleyen: Admin
  • Tarih: 2018-02-16 22:53:00
  • Ziyaret: 11442
  • Tür: MüzikÖykü Gürman Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz en yeni müziklerin,şarkıların sözlerinin paylaşıldığı müzik sitemize hoşgeldiniz. Sitemizde bulunan şarkılar, müzikler, şiirler tanıtım amaçlı olup, şarkı sözleri ve sanatçı hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Ücretsiz ve kaliteli müzik mp3 hizmeti sağlayabilmek adına hergün değişikliklerimiz sürmektedir.Öykü Gürman Oy Beni Vurun Vurun Sen Anlat Karadeniz şarkısının sözlerini okurken sosyal medya hesaplarında paylaşmayı unutma.Aradığın en hit müziklerin sözleri sitemizde seni bekliyor.Bir başka şarkıda görüşmek üzere.

Sen Anlat Karadeniz 39. yeni bölüm 2. fragman bugün ekrana geldi. ATV'de yayınlanan Sen Anlat Karadeniz dizisinin yeni bölüm fragmanında; Tahir, Vedat'ı vurduktan sonra nezarethaneye atılıyor. Saniye Nefes'e "Ne oldu Nefes muradına erdin mi?" diyor. Nefes bir mektup bırakarak Yiğit ile birlikte gidiyor. Tahir, Nefes'in mektubunu okuduktan sonra onu bulmak için firar ediyor

Sen Anlat Karadeniz 40. Bölüm özeti: Sokak serserileri tarafından kaçırılan Nefes adamları alt etmeyi başarırken, Tahir peşindeki polislerle yüz yüze gelmiştir. Vedat uyanıp Nefes’in kaçtığını öğrenince serumları söker atar. Nefes’in peşinden gidecek gücü olmayan Vedat, Fikret’i ikna etmek için bu defa acımasız bir yöntem deneyecektir. Tahir, Yiğit’in bıraktığı izlerin peşinde onlara adım adım yaklaşırken, Nefes oğlunun kucağına yığılır. Yiğit annesini kaybetme korkusuyla karşı karşıya gelmiştir.

Öykü Gürman Beni Vurun Vurun

dişim çiçek açmiş belkı içimde kara yosunlar

gorenler mesut sanıyor bılmezlerkı ne derdum var

oy benı vurun vurun nedur çektuğüm zülüm

bu dunyanun yukuni bir benmi omuzladum

gun geçer gece olur gecem geçmez gun olmaz

yalvarduğüm mevlaya bir duam kabul olmazEn sevdiğiniz müziklerin sözlerini okuyabiliceğiniz en yeni şarkılardan geçmişe dönen sözlere göz atabileceğiniz bir web sitesi.